Bugun...DEVA PARTİSİ SİVAS TANITIM GÜNLERİNDE SEVGİYLE KARŞILANDI

Tarih: 14-11-2021 13:51:05 Güncelleme: 16-11-2021 10:58:05 + -


İstanbul Sivas Konfederasyonu tarafından bu yıl 12 .’si düzenlenen ‘Sivas Tanıtım Günleri yoğun bir katılımla gerçekleşiyor. Yenikapı etkinlik alanı'nda düzenlenen tanıtım günlerine katılan DEVA Partisi İstanbul il yönetimi ve Ümraniye İlçe yönetimi yoğun bir ilgi ve sevgiyle karşılandı.


DEVA PARTİSİ SİVAS TANITIM GÜNLERİNDE SEVGİYLE KARŞILANDI

İŞ’teVİZYON GAZETESİ / İSTANBUL

Sivas’ın yöresel lezzetleri, tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtıldığı ‘İstanbul Sivas Günleri’nin bu yıl 12'incisi düzenleniyor. Yenikapı etkinlik alanı’nda misafirlerini ağırlayan tanıtım günleri 11-14 Kasım tarihlerini kapsıyor.

Anadolu’daki birlikte yaşama kültürünün en güzel örneğini sergileyen Sivas'ın tüm unsurları ile İstanbul’a taşındığı etkinlikte; Sivas Valiliği ve Sivas Belediyesi, başta olmak üzere tüm ilce belediyeleri stant açarak kendi ilçelerinin tanıtımını yapıyor. Kente kazandırdıkları hizmetler başta olmak üzere, kentin somut ve soyut olan güzelliklerini, memleket hasreti çeken Sivaslılarla sunuyor.

Sivas’ın tüm ilçeleri ile kültürel zenginlikleri, tarihi dokusu ve yöresel lezzetlerinin tanıtıldığı Sivas günlerinde, Türk Halk Müziğinin sevilen sanatçıları da Sivas türküleri eşliğinde halay çekerek doyasıya eğleniyor. Ses sanatçılarının yanı sıra halk oyunları ekipleri etkinliğe renk katıyor. İş, sanat, spor ve siyaset camiasından birçok ismi bir araya getiren etkinlik 14 Kasım Pazar günü bugün sona eriyor.

 

‘’DEVA PARTİSİ İSTANBUL İL YÖNETİMİ SİVAS TANITIM GÜNLERİNE ÇIKARMA YAPTI’’

Öte yandan; DEVA Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı ve İstanbul il yönetimi, bu yıl 12. düzenlenen Sivas tanıtım günlerine adeta çıkarma yaptı.

Geçtiğimiz haftalarda ataması yapılan DEVA Partisi Ümraniye İlçe Başkanı Hasan Keleş ve yönetimi, Yenikapı etkinlik alanında düzenlenen Sivas tanıtım günlerine katılarak Sivas’lı dostlarını ziyaret etti.

 

Ümraniye İlçe Başkanlığının organize ettiği ziyarete, DEVA Partisi İstanbul İl Yönetimi yoğun ilgi gösterdi. DEVA Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Rıza İmamoğlu’nun öncülüğünde gerçekleşen ziyarete il yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda ilçe başkanı iştirak etti. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol’un selamlarını ileterek stantları ziyaret eden DEVA Partililer gittikleri her stantda ilgi ve sevgi ile karşılandı.

 

Geçtiğimiz hafta sonu Ordu tanıtım günlerine katılan Ümraniye’nin çiçeği burnunda yeni ilçe başkanı Mimar Hasan Keleş ve yönetim kurulu üyeleri; Mehmet Muaz Uzun, Serkan Süslü, Memiş Kenan bu hafta sonu da Sivas tanıtım günlerine katıldı. Hasan Keleş, ziyaret ettiği her stantda ilgiyle karşılandı ve sevgiyle uğurlandı.

İlçe başkan yardımcısı Mehmet Muaz Uzun’un Sivas’ta 10 yıl belediye başkan yardımcısı olarak görev yapmasından dolayı özel bir ilgi görmesi ziyarete güzellik kattı.

 
Kaynak: İŞ'teVİZYON GAZETESİ

Editör: HABER MERKEZİ

Bu haber 179 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI